tel. +48 575 403 777

O firmie

 

DYSTRYBUTORY Hyundai i OVIO

DYSTRYBUTORY CHARM - opcja wody gazowanej

 


Woda jest naszą pasją 

Firma AGM Partners została założona w 2008 roku. 

      Od początku istnienia poświęciliśmy wiele wysiłku aby dogłębnie poznać metody uzdatniania wody oraz wykorzystać tą wiedzę możliwie efektywnie, z korzyścią dla naszych klientów. Najwyższe standardy świadczonych usług wymagają od nas samodoskonalenia, systematycznego pogłębiania wiedzy, pełnego zaangażowania.   

Jesteśmy dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań zapewniających nielimitowany dostęp do krystalicznie czystej wody pitnej dla pracowników w firmach, przedsiębiorstwach, instytucjach publicznych i wszędzie tam gdzie jest kładziony nacisk na najwyższą jakość stosowanych rozwiązań.

Naszym kilentom dostarczany funkcjonalne, energooszczędne urządzenia o nowoczesnej stylistyce, które idealnie pasują do niemal każdego otoczenia.

      W odróżnieniu od urządzeń butlowych nasze rozwiązania zapewniają  wodę wysokiej powtarzalnej jakości, czystą i zdrową, uzyskiwaną w zintegrowanych systemach wielostopniowej filtracji oraz lamp UV, filtrowaną bezpośrednio przed spożyciem.

Dzięki temu dostarczają krystalicznie czystą i świeżą wodę do picia. System filtrów usuwa szkodliwe zanieczyszczenia chemiczne i mikrobiologiczne, pozostawiając jednocześnie wszystkie składniki wody mające pozytywny wpływ na nasze zdrowie i jej dobry smak.